Akcja charytatywna "Zajączek 2024"

Akcja charytatywna

Jak co roku, w ramach wielkanocnej akcji charytatywnej "Zajączek", odwiedziliśmy z zajączkiem wielkanocnym dzieci przebywające na szpitalnych oddziałach Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz w Domu Samotnej Matki w Gdańsku Matemblewie. Paczki otrzymały również dzieci z Fundacji Droga. Dzięki hojności pracowników Iglotex Skórcz, w Wielki Piątek przekazaliśmy najmłodszym wraz z zaprzyjaźnionymi policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, łącznie 160 podarunków ze słodkościami i zabawkami. Cieszymy się bardzo, że dzięki naszej cyklicznej inicjatywie, trwającej już od wielu lat, możemy nieść choć trochę pogody ducha i uśmiechu tym, którzy najbardziej tego potrzebują.  

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Cała Polska
dział:
Kontroling
region:
woj. Śląskie
dział:
DZIAŁ SPRZEDAŻY W KANALE NOWOCZESNYM
region:
woj. pomorskie
dział:
Exportu
region:
woj. pomorskie
dział:
Exportu

Aktualności

Wspólnie z Energylandią, największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie, stworzyliśmy pizzę DUO SALAMI, która rozkręca kubki smakowe niczym ekscytujący rollercoaster!
2 kwietnia 2024
Jak co roku, w ramach wielkanocnej akcji charytatywnej "Zajączek", przygotowaliśmy świąteczne niespodzianki dla najmłodszych...
29 marca 2024
Z przyjemnością informujemy, że od 25 lutego dołączyły do kampanii reklamowej marki Proste Historie nowe formaty TV - billboardy sponsorskie promujące kategorię zup! 
25 lutego 2024