Debiut rynkowy pierogów Psi Patrol i Proste Historie!

Debiut rynkowy pierogów Psi Patrol i Proste Historie!

Z radością prezentujemy kolejną nowość w ofercie marki Proste Historie! Do chrupiących Fryteczek Proste Historie i Psi Patrol dołączają teraz PIEROGI chłodzone w czterech wyjątkowych smakach, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach!

Psi Patrol, znany z ekscytujących przygód, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzieci, serwując ulubione smaki w delikatnej odsłonie i zdrowym, prostym składzie. Doskonale wiemy, że dzieci są wymagającymi krytykami kulinarnymi, dlatego stawiamy na pierwszy miejscu smak, który rozkocha w sobie nawet najbardziej wybredne podniebienia "niejadków".

Pierogi Proste Historie, to połączenie cienkiego, delikatnego ciasta i pysznego nadzienia, pełnego słodkich truskawek, smacznego serka, czy wysokiej jakości mięsa. Dbamy nie tylko o smak, ale także o zdrowie najmłodszych. Mama i Tata, zawsze czujni, sprawdzają skład, a my zapewniamy, że nasze obiadki są zawsze smaczne i zdrowe. Pierogi Psi Patrol to produkty bezpieczne dla dzieci: bez konserwantów, barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i oleju palmowego.

Codzienny posiłek może teraz stać się wspaniałą przygodą dla dzieci i ich rodziców! Psi Patrol dostarcza dzieciom codziennie nowych przygód, a teraz również smakowych doznań. Zapraszamy do wejścia do dziecięcego świata i wspólnego tworzenia historii przy rodzinnych posiłkach. Po prostu baw się razem z dzieckiem, a my zadbamy o smaczny obiad!

Więcej informacji o naszych produktach z serii Psi Patrol i Proste Historie, znajdziecie tutaj:
> Chrupiące fryteczki
> Pierogi

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Sprzedaży Regionalnej - Gastronomia
region:
woj. Cała Polska
dział:
MARKETINGU
region:
woj. małopolskie
dział:
ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Detal

Aktualności

Z dumą ogłaszamy, że właśnie wystartowała najnowsza kampania reklamowa promująca "Warzywa na patelnię" Proste Historie.
5 lutego 2024
Z radością prezentujemy kolejną nowość w ofercie marki Proste Historie! Do chrupiących Fryteczek Proste Historie i Psi Patrol dołączają teraz PIEROGI w czterech wyjątkowych smakach, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach!
2 lutego 2024
Dnia 7 stycznia 2024 roku zainaugurowaliśmy naszą nową kampanię reklamową, promującą kategorię pierogów chłodzonych...
7 stycznia 2024