Iglotex i Proste Historie na “Rajdzie Gorących Serc” – Razem Dla Niepełnosprawnych

Iglotex i Proste Historie na “Rajdzie Gorących Serc” – Razem Dla Niepełnosprawnych

9 września 2023 roku firma Iglotex oraz marka Proste Historie, z dumą wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu charytatywnym, jakim był kolarski “Rajd Gorących Serc” wokół Warszawy. Start i meta rajdu były zlokalizowane w Parku Rozrywki Majaland Warsaw w Góraszce.

Głównym celem rajdu było promowanie aktywności sportowej osób z niepełnosprawnościami. Uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy: 200, 300 lub 50 kilometrów. Trasa o długości 50 kilometrów była przeznaczona specjalnie dla osób z niepełnosprawnościami, co nadawało wydarzeniu szczególny charakter.

Nasza pięcioosobowa drużyna, w skład której weszli nasi pracownicy, stanęła na wysokości zadania i odważnie pokonała każdy kilometr tegorocznej trasy. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych pracowników za ich niebywałe zaangażowanie i ambitną postawę: Katarzynie Grochowskiej, Krystianowi Sosnowikowi, Robertowi Sołtysowi, Jackowi Brończykowi oraz Radosławowi Sieńko.

Dzięki naszym działaniom oraz wsparciu wielu innych osób i firm, udało się zebrać znaczne środki (prawie pół mln złotych!) na rzecz organizacji wspierających osoby z niepełnosprawnościami w aktywności sportowej.

Jesteśmy przekonani, że ta wspólna inicjatywa przyniesie wiele pozytywnych zmian w życiu tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz organizatorom za ich zaangażowanie i wspólny wysiłek na rzecz tego ważnego celu!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Mazowieckie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia
region:
woj. Małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. Cała polska
dział:
Sprzedaży w Kanale Nowoczesnym
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Wielka inicjatywa bezpieczeństwa trafia w samo serce naszej siedziby!
4 października 2023
Prestiżowa nagroda Dziennika Bałtyckiego w rękach Macieja Włodarczyka, Prezesa Zarządu naszej firmy!
3 października 2023
Już po raz trzeci przystępujemy do plebiscytu Supermeni Jakości w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe.
28 września 2023