Iglotex jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems

Iglotex jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems

Iglotex był jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems, który odbył się 7 kwietnia 2019 r. w Stargoradzie Gdańskim. W tym roku na starcie tego prestiżowego biegu stanęło ponad 580 osób, natomiast w dziecięcych biegach towarzyszących pobiegło ok. 650 małych sportowców. Tak liczna grupa pasjonatów biegania, upamiętniła  jak co roku zamordowanych w czasie II Wojny Światowej w lesie Szpęgawskim. Bieg Szpęgawski jest bardzo ważnym  wydarzeniem biegowym w regionie Kociewia oraz jednym z większych w Polsce północnej. 

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Kontroling
region:
woj.
dział:
region:
woj. pomorskie
dział:
Marketing
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka

Aktualności

W dniach 14-19 lutego 2020, odbędzie się jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie – Międzynarodowa Olimpiada Kulinarna. Polską reprezentację na tych zawodach sponsoruje m.in. firma Iglotex!
14 lutego 2020
Z okazji tegorocznego Dnia Bez Oleju Palmowego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu po raz kolejny zorganizowany został cykl wykładów pt. "Olej palmowy - fakty i mity"...
3 lutego 2020
22 stycznia 2020 roku podczas Spotkaniu Noworocznego PSSE w Warlubiu, nasza firma otrzymała nagrodę za najwyższe nakłady inwestycyjne w strefę gospodarczą regionu Pomorza.
27 stycznia 2020