Iglotex jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems

Iglotex jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems

Iglotex był jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems, który odbył się 7 kwietnia 2019 r. w Stargoradzie Gdańskim. W tym roku na starcie tego prestiżowego biegu stanęło ponad 580 osób, natomiast w dziecięcych biegach towarzyszących pobiegło ok. 650 małych sportowców. Tak liczna grupa pasjonatów biegania, upamiętniła  jak co roku zamordowanych w czasie II Wojny Światowej w lesie Szpęgawskim. Bieg Szpęgawski jest bardzo ważnym  wydarzeniem biegowym w regionie Kociewia oraz jednym z większych w Polsce północnej. 

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. podlaskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. śląskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. pomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Noworocznej tradycji musiało stać się za dość! W TV zadebiutował nowy spot reklamowy marki Proste Historie pod tytułem: "Jak jechać z Mickiewiczem?".
2 stycznia 2020
Tradycyjnie już 6 grudnia 2019 r. ekipa Iglotex wraz z gdańskimi policjantami wzięła udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej.
10 grudnia 2019
W związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
22 listopada 2019