Iglotex na targach Anuga 2023

Iglotex na targach Anuga 2023


W dniach 7-11.10.2022 r. firma Iglotex brała udział w międzynarodowych targach branży spożywczej ANUGA w Kolonii. ANUGA to nie tylko największe i najważniejsze targi żywności i napojów na świecie, ale przede wszystkim miejsce, w którym kształtuje się przyszłość branży. To tutaj producenci, dostawcy, importerzy i eksporterzy z całego świata prezentują swoje najnowsze produkty i usługi, a także nawiązują współpracę, która przekłada się na rozwój całego rynku.

Uczestnicy tegorocznych targów mieli doskonałą okazję do zapoznania się z możliwościami produkcyjnymi oraz bogatym portfolio marek eksportowych Grupy Kapitałowej Iglotex, dopasowanych do potrzeb rynku detalicznego, HoReCa oraz Private Labels. Stoisko Iglotex przyciągało uwagę gości z całego globu, a nasi reprezentanci z Działu Eksportu i Produkcji nawiązali liczne kontakty biznesowe, które bez wątpienia zaowocują w przyszłości!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Cała Polska
dział:
DZIAŁ TECHNOLOGII I ROZWOJU PRODUKTU
region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024