Iglotex na targach SIAL 2022

Iglotex na targach SIAL 2022

W dniach 15-19.10.2022 r. firma Iglotex brała udział w międzynarodowych targach branży spożywczej SIAL w Paryżu. Uczestnicy targów zapoznali się z możliwościami produkcyjnymi oferowanymi przez Grupę Kapitałową Iglotex oraz mogli odkryć szerokie portfolio produktowe marek eksportowych dedykowanych rynkowi detalicznemu, HoReCa oraz Private Labels. Stoisko Iglotex odwiedziło liczne grono gości ze wszystkich stron świata. Nasz zespół targowy złożony z pracowników Działu Eksportu i Produkcji, nawiązał wiele cennych kontaktów biznesowych, które z pewnością zaowocują w przyszłości!

Od ponad 50 lat SIAL Paris zaprasza do stolicy Francji wszystkich najważniejszych na świecie przedstawicieli przemysłu spożywczego i mediów z nim związanych, którzy dzielą się swoim biznesowym savoir-faire i tworzą trendy dla branży. Wśród nich producenci, importerzy, kupcy, sprzedawcy detaliczni, specjaliści od mediów oraz niezależne stowarzyszenia branżowe z każdego kontynentu. Więcej informacji o targach na oficjalnej stronie: https://www.sialparis.com/ 

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
SPRZEDAŻY REGIONALNEJ - GASTRONOMIA
region:
woj. śląskie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Z wielką radością informujemy, że firma Iglotex zwyciężyła w plebiscycie TÜV NORD Polska "Supermeni Jakości 2022", w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe...
25 listopada 2022
VEGAN PIZZA WARZYWNA z grillowaną papryką i bazyliowym pesto PROSTE HISTORIE, została wyróżniona w konkursie branżowym „Złote Innowacje FMCG & Retail 2022”!
26 października 2022
W dniach 15-19.10.2022 r. firma Iglotex brała udział w międzynarodowych targach branży spożywczej SIAL w Paryżu...
21 października 2022