Iglotex Professional partnerem konkursu kulinarnego

Iglotex Professional partnerem konkursu kulinarnego

19 sierpnia 2017 r. w Pabianicach w luksusowym hotelu Fabryka Wełny Hotel & Spa odbyła się ll edycja konkursu kulinarnego "Gęsina nie tylko na św. Marcina”Iglotex Professional miał przyjemność być jednym z Partnerów tego wspaniałego wydarzenia. Ponadto nasi eksperci zasiadali w jury i decydowali o tym, która ekipa kucharzy zaprezentowała się najlepiej. W szranki stanęły najlepsze hotele i restauracje w Polsce. Wydarzenie swoją obecnością uświetnił między innymi wybitny kucharz Kurt Scheller. Pierwszym miejscem, a tym samym najlepszymi mistrzami kuchennymi może się pochwalić Hotel Centrum/Restauracja Warszawska, Sosnowiec. Laureatom jeszcze raz gratulujemy!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. wielkopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Kontroling
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Produkcja - D/Rozwoju Jakości

Aktualności

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż "Pyzy z mięsem 450 g" Proste Historie zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mrożone Dania Mączne.
15 czerwca 2021
Tegoroczną edycję imprezy zainaugurował bieg w Gniewie.
1 czerwca 2021
Z wielkim zadowoleniem ogłaszamy, iż marka Proste Historie zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon 2021 – Nagroda Kupców Polskich“...
25 maja 2021