Iglotex S.A. Firmą Roku w plebiscycie Pomorskie Sztormy

Iglotex S.A. Firmą Roku w plebiscycie Pomorskie Sztormy

Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy informację o nagrodzeniu naszej firmy w plebiscycie POMORSKIE SZTORMY! "Pomorskie sztormy", to organizowany od 16 lat plebiscyt czytelników Gazety Wyborczej Trójmiasto, którego partnerem jest Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk. W tegorocznej edycji przyznano nam zaszczytne miano FIRMY ROKU, za co ogromnie dziękujemy wszystkim głosującym na nas osobom! 

- Sztormy to plebiscyt wyjątkowy, bo łączy w sobie największe osiągnięcia i najwybitniejsze postaci ze świata pomorskiego biznesu, kultury i sportu. Nominacje to forma podziękowania dla tych wszystkich osób czy instytucji, które przyczyniają się do rozkwitu i rozwoju naszego regionu - podkreślił Grzegorz Kubicki, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej Trójmiasto”, prowadzący ceremonię ogłoszenia Laureatów, która odbyła się online dnia 27 kwietnia 2021 r., w Operze Bałtyckiej.

Nagrodę "Firmy Roku" dla Iglotex, odebrał Maciej Włodarczyk - Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Iglotex S.A. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia:Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. pomorskie
dział:
Produkcja
region:
woj. podkarpackie
dział:
Logistyka

Aktualności

Dziękujemy za wybór naszej firmy w jednym z najważniejszych plebiscytów na Pomorzu!
28 kwietnia 2021
W czwartek 22.04.2021 r., część III specjalnego webinaru kulinarnego dla klientów Unilever Food Solutions oraz Iglotex Professional.
16 kwietnia 2021
Ruszyła nowa edycja loterii dla Klientów Iglotex. Zamawiaj od Iglotex, rejestruj zakupy i...wygrywaj wspaniałe nagrody!
1 kwietnia 2021