Iglotex S.A. wygrywa w plebiscycie "Supermeni Jakości 2022" TÜV NORD Polska!

Iglotex S.A. wygrywa w plebiscycie

Z wielką radością informujemy, że firma Iglotex zwyciężyła w plebiscycie TÜV NORD Polska "Supermeni Jakości 2022", w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe w zakresie bezpieczeństwa! Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się dn. 24.11.2022 r. w zabytkowym Browarze Obywatelskim w Tychach. Grupę Kapitałową Iglotex reprezentowali: Katarzyna Kubicka, Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Systemami Bezpieczeństwa oraz Paweł Szarek, Kierownik Zapewnienia Jakości zakładu produkcyjnego w Tarnowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały na nas głosy w Plebiscycie!

Relacja z tegorocznej gali:

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. mazowieckie/pomorskie/wielkopolskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. Podkarpackie
dział:
Logistyka regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Techniczny

Aktualności

Po raz drugi ruszyła kampania reklamowa ATL promująca pizze marki Proste Historie.
2 stycznia 2023
Z wielką radością informujemy, że firma Iglotex zwyciężyła w plebiscycie TÜV NORD Polska "Supermeni Jakości 2022", w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe...
25 listopada 2022
VEGAN PIZZA WARZYWNA z grillowaną papryką i bazyliowym pesto PROSTE HISTORIE, została wyróżniona w konkursie branżowym „Złote Innowacje FMCG & Retail 2022”!
26 października 2022