Iglotex w głosowaniu plebiscytu "Supermeni Jakości 2023" firmowanego przez TÜV Nord Polska

Iglotex w głosowaniu plebiscytu

Z radością informujemy, że po raz trzeci przystępujemy do plebiscytu Supermeni Jakości TUV NORD Polska (edycja 2023) w kategorii DUŻA FIRMA.
Głosowanie trwa do 23.10.2023 r, g. 10:00. Jest publiczne i zagłosować może każdy, oddając tylko jeden głos w powyższej kategorii.
Lista firm zakwalifikowanych do Plebiscytu oraz link do głosowania dostępne są na stronie: https://supermenijakosci.tuv-nord.pl/
Po kliknięciu na link należy wpisać swój adres e-mail, na który otrzymuje się link do głosowania.


Zachęcamy gorąco wszystkich do głosowania na IGLOTEX!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Zachodniopomorskie
dział:
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI
region:
woj. łódźkie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024