Iglotex włączył się do akcji Gaszyn Challenge!

Iglotex włączył się do akcji Gaszyn Challenge!

W dniu 01.07.2020 r. mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt przyłączyć się do fenomenalnej akcji charytatywnej Gaszyn Challenge, do której zostaliśmy nominowani przez firmę Dekpol, generalnego wykonawcy nowego zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu. W tej wspaniałej inicjatywie wzięli udział nasi pracownicy ze Skórcza, którzy zgodnie z przyjętymi zasadami wyzwania, wykonali 10 pompek i przysiadów, jednocześnie przekazując pieniądze na terapię genową dla dzieci dotkniętych SMA. Trzymamy kciuki za najmłodszych, aby dzięki m.in. naszemu skromnemu wsparciu, udało im się wygrać walkę z czasem i cieszyć się pełnią życia!

https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie

https://www.siepomaga.pl/daria

Do kontynuacji akcji nominujemy firmy:

1. Inwest Bistro

2. Unilever Algida

3. Project Management Sp. z o.o.

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka
region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Z wielką radością przedstawiamy Wam nowe Proste Historie! Tym razem są to 3 szybkie w przygotowaniu dania na patelnię, skomponowane na bazie zdrowych i pożywnych składników: polskiej kaszy, ciecierzycy oraz soczewicy...
18 stycznia 2021
Noworocznej tradycji musiało stać się za dość! Marka Proste Historie powraca ze spotem reklamowym “Jak jechać z Mickiewiczem?”
1 stycznia 2021
Grupa IGLOTEX uruchomiła w Skórczu najnowocześniejszą w tej części Europy fabrykę żywności mrożonej i chłodzonej oraz centrum dystrybucyjne, które zatrudniają 700 pracowników...
10 grudnia 2020