Iglotex włączył się do akcji Gaszyn Challenge!

Iglotex włączył się do akcji Gaszyn Challenge!

W dniu 01.07.2020 r. mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt przyłączyć się do fenomenalnej akcji charytatywnej Gaszyn Challenge, do której zostaliśmy nominowani przez firmę Dekpol, generalnego wykonawcy nowego zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu. W tej wspaniałej inicjatywie wzięli udział nasi pracownicy ze Skórcza, którzy zgodnie z przyjętymi zasadami wyzwania, wykonali 10 pompek i przysiadów, jednocześnie przekazując pieniądze na terapię genową dla dzieci dotkniętych SMA. Trzymamy kciuki za najmłodszych, aby dzięki m.in. naszemu skromnemu wsparciu, udało im się wygrać walkę z czasem i cieszyć się pełnią życia!

https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie

https://www.siepomaga.pl/daria

Do kontynuacji akcji nominujemy firmy:

1. Inwest Bistro

2. Unilever Algida

3. Project Management Sp. z o.o.

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. podlaskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka

Aktualności

Prace budowlano-motażowe postępują w bardzo szybkim tempie - coraz bliżej do uruchomienia zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego w Skórczu! 
22 lipca 2020
W dniu 01.07.2020 r. mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt przyłączyć się do fenomenalnej akcji charytatywnej Gaszyn Challenge, do której zostaliśmy nominowani przez...
3 lipca 2020
W ostatnich dniach bardzo wiele działo się na budowie. Prace idą pełną parą i zgodnie z harmonogramem...
2 lipca 2020