Iglotex wśród partnerów IV Biegowego Grand Prix Kociewia 2021

Iglotex wśród partnerów IV Biegowego Grand Prix Kociewia 2021

29 maja 2021 r. wystartowało IV Biegowe Grand Prix Kociewia. Firma Iglotex została jednym z partnerów tegorocznej edycji tego regionalnego wydarzenia sportowego.

Biegowe Grand Prix Kociewia to cykl 15 biegów w różnych miejscowościach na Kociewiu. Pierwszy z nich odbył się w sobotę, 29 maja 2021 roku w Gniewie. W tym roku, ze względu na pandemię w jednym biegu startować może od 150 do 250 osób – nie jak w poprzednich latach od 200 do 800 osób. Biegi rozgrywane będą na dystansach od 5 do 10 km.

Oprócz standardowych biegów, podczas trzech z 15 wyścigów rozegrane zostaną również trzy mistrzostwa: V Mistrzostwa Polski Urzędników w Pelplinie, V Mistrzostwa Kolejarzy w Osiach oraz I Mistrzostwa Polski Energa w Starogardzie Gdańskim.

Celem projektu jest promocja zdrowego stylu życia, integracja mieszkańców oraz promocja regionu Kociewia. Energa w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu wspierała wydarzenie już wcześniej przy organizacji III Biegowego Grand Prix Kociewia w oraz I Kociewskiego Biegu Niepodległości w 2020 r.

Biegi odbywać się będą zgodnie z harmonogramem w okresie od 29 maja do 10 grudnia 2021 r. Wszelkie informacje nt. klasyfikacji oraz związane z ewentualnymi zmianami terminów na skutek pandemii będą korygowane i podawane do informacji na bieżąco na stronie https://klubkociewiak.pl/  oraz na Facebooku https://www.facebook.com/biegowegpkociewia/.

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. dolnośląskie/kujawsko-pomorskie/lubelskie/lubuskie/łódzkie/małopolskie/mazowieckie/opolskie/podkarpackie/podlaskie/pomorskie/śląskie/świętokrzyskie/warmińsko-mazurskie/wielkopolskie/zachodniopomorskie
dział:
Export
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka

Aktualności

21 sierpnia 2021 r. w Skórczu i okolicach byliśmy świadkami pasjonujących zmagań biegaczy w ramach "XIV Iglotex Biegu Czterech Jezior".
24 sierpnia 2021
Zastanawiasz się nad podjęciem pracy, ale nie wiesz w jakim kierunku poprowadzić swoją karierę? Śpieszymy z pomocą! Autorzy programu "Chcę tu pracować", z kanału YouTube Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej...
28 lipca 2021