Iglotex wśród partnerów IV Biegowego Grand Prix Kociewia 2021

Iglotex wśród partnerów IV Biegowego Grand Prix Kociewia 2021

29 maja 2021 r. wystartowało IV Biegowe Grand Prix Kociewia. Firma Iglotex została jednym z partnerów tegorocznej edycji tego regionalnego wydarzenia sportowego.

Biegowe Grand Prix Kociewia to cykl 15 biegów w różnych miejscowościach na Kociewiu. Pierwszy z nich odbył się w sobotę, 29 maja 2021 roku w Gniewie. W tym roku, ze względu na pandemię w jednym biegu startować może od 150 do 250 osób – nie jak w poprzednich latach od 200 do 800 osób. Biegi rozgrywane będą na dystansach od 5 do 10 km.

Oprócz standardowych biegów, podczas trzech z 15 wyścigów rozegrane zostaną również trzy mistrzostwa: V Mistrzostwa Polski Urzędników w Pelplinie, V Mistrzostwa Kolejarzy w Osiach oraz I Mistrzostwa Polski Energa w Starogardzie Gdańskim.

Celem projektu jest promocja zdrowego stylu życia, integracja mieszkańców oraz promocja regionu Kociewia. Energa w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu wspierała wydarzenie już wcześniej przy organizacji III Biegowego Grand Prix Kociewia w oraz I Kociewskiego Biegu Niepodległości w 2020 r.

Biegi odbywać się będą zgodnie z harmonogramem w okresie od 29 maja do 10 grudnia 2021 r. Wszelkie informacje nt. klasyfikacji oraz związane z ewentualnymi zmianami terminów na skutek pandemii będą korygowane i podawane do informacji na bieżąco na stronie https://klubkociewiak.pl/  oraz na Facebooku https://www.facebook.com/biegowegpkociewia/.

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. wielkopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Kontroling
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Produkcja - D/Rozwoju Jakości

Aktualności

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż "Pyzy z mięsem 450 g" Proste Historie zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mrożone Dania Mączne.
15 czerwca 2021
Tegoroczną edycję imprezy zainaugurował bieg w Gniewie.
1 czerwca 2021
Z wielkim zadowoleniem ogłaszamy, iż marka Proste Historie zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon 2021 – Nagroda Kupców Polskich“...
25 maja 2021