Linia produktów Proste Historie VEGAN z nagrodą specjalną Hit Handlu 2023!

Linia produktów Proste Historie VEGAN z nagrodą specjalną Hit Handlu 2023!

Linia produktów Proste Historie VEGAN otrzymała prestiżową nagrodę HIT HANDLU 2023! Czasopismo branżowe Handel uhonorowało naszą konsekwentną rozbudowę asortymentu roślinnego, obejmującego m.in. mrożone pizze, pyzy i pierogi.

Jednym z kluczowych punktów, które doceniono w naszych wegańskich produktach, jest świadomość ekologiczna. Stawiamy na mniejsze opakowania, które nadają się do jednorazowego spożycia, co pomaga ograniczać marnowanie żywności!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wybór Prostych Historii i za docenienie naszego zaangażowania w kulinarną rewolucję roślinną. To dla nas ogromna motywacja do dalszego tworzenia smacznych i przyjaznych dla środowiska produktów, aby każdy mógł cieszyć się wyjątkowym smakiem i dbać o naszą planetę.

Dziękujemy za uznanie i wybór naszej marki!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Cała Polska
dział:
DZIAŁ TECHNOLOGII I ROZWOJU PRODUKTU
region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024