Linia produktów Proste Historie VEGAN z nagrodą specjalną Hit Handlu 2023!

Linia produktów Proste Historie VEGAN z nagrodą specjalną Hit Handlu 2023!

Linia produktów Proste Historie VEGAN otrzymała prestiżową nagrodę HIT HANDLU 2023! Czasopismo branżowe Handel uhonorowało naszą konsekwentną rozbudowę asortymentu roślinnego, obejmującego m.in. mrożone pizze, pyzy i pierogi.

Jednym z kluczowych punktów, które doceniono w naszych wegańskich produktach, jest świadomość ekologiczna. Stawiamy na mniejsze opakowania, które nadają się do jednorazowego spożycia, co pomaga ograniczać marnowanie żywności!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wybór Prostych Historii i za docenienie naszego zaangażowania w kulinarną rewolucję roślinną. To dla nas ogromna motywacja do dalszego tworzenia smacznych i przyjaznych dla środowiska produktów, aby każdy mógł cieszyć się wyjątkowym smakiem i dbać o naszą planetę.

Dziękujemy za uznanie i wybór naszej marki!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Mazowieckie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia
region:
woj. Małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. Cała polska
dział:
Sprzedaży w Kanale Nowoczesnym
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Wielka inicjatywa bezpieczeństwa trafia w samo serce naszej siedziby!
4 października 2023
Prestiżowa nagroda Dziennika Bałtyckiego w rękach Macieja Włodarczyka, Prezesa Zarządu naszej firmy!
3 października 2023
Już po raz trzeci przystępujemy do plebiscytu Supermeni Jakości w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe.
28 września 2023