Mniej gotowania, więcej czasu na to, co lubisz! Start nowej kampanii Proste Historie

Mniej gotowania, więcej czasu na to, co lubisz! Start nowej kampanii Proste Historie

Z dumą ogłaszamy, że właśnie wystartowała najnowsza kampania reklamowa promująca "Warzywa na patelnię" Proste Historie! Konsumenci będą mogli zobaczyć, jak dzięki produktom naszej flagowej marki, życie staje się prostsze, smaczniejsze i daje więcej czasu na to, co naprawdę ważne - rodzina, bliscy i chwila dla siebie. Kampania obejmuje regularną emisję spotu reklamowego w najpopularniejszych stacjach TV oraz kompleksowe działania online (Sieć reklamowa Google, VOD, YouTube, Facebook i Instagram).

Zapraszamy również do odwiedzenia Landing Page kampanii tutaj i odkrycia na nowo, jak "Warzywa na patelnię" Proste Historie w prosty sposób dają nam nie tylko mnóstwo kulinarnych możliwości, ale także więcej czasu dla siebie i bliskich!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Sprzedaży Regionalnej - Gastronomia
region:
woj. Cała Polska
dział:
MARKETINGU
region:
woj. małopolskie
dział:
ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Detal

Aktualności

Z dumą ogłaszamy, że właśnie wystartowała najnowsza kampania reklamowa promująca "Warzywa na patelnię" Proste Historie.
5 lutego 2024
Z radością prezentujemy kolejną nowość w ofercie marki Proste Historie! Do chrupiących Fryteczek Proste Historie i Psi Patrol dołączają teraz PIEROGI w czterech wyjątkowych smakach, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach!
2 lutego 2024
Dnia 7 stycznia 2024 roku zainaugurowaliśmy naszą nową kampanię reklamową, promującą kategorię pierogów chłodzonych...
7 stycznia 2024