Motocross Pączewo 2019 - impreza pod patronatem Iglotex

Motocross Pączewo 2019 - impreza pod patronatem Iglotex

W dniu 18.08.2019 w Pączewie odbyły się emocjonujące zawody motocrossowe. Jednym z oficjalnych partnerów imprezy była firma Iglotex. Organizatorzy - team MX Skórcz, jak co roku, przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Impreza rozpoczęła się już o godz. 11:30 od treningu. W trakcie zawodów odbyło się aż 5 pokazów motocrossowych. Pomiędzy pokazami na odwiedzających czekały "eksplozje kolorów", koncerty, strefa zabaw dla dzieci i stoiska kulinarne. Atrakcjom towarzyszył również okolicznościowy bieg crossowy oraz tradycyjna akcja charytatywna dla ciężko chorego, małego Kociewiaka FRANKA, wielkiego kibica i fana klubu MX Skórcz. 

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. podlaskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka

Aktualności

Prace budowlano-motażowe postępują w bardzo szybkim tempie - coraz bliżej do uruchomienia zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego w Skórczu! 
22 lipca 2020
W dniu 01.07.2020 r. mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt przyłączyć się do fenomenalnej akcji charytatywnej Gaszyn Challenge, do której zostaliśmy nominowani przez...
3 lipca 2020
W ostatnich dniach bardzo wiele działo się na budowie. Prace idą pełną parą i zgodnie z harmonogramem...
2 lipca 2020