Motocross Pączewo 2019 - impreza pod patronatem Iglotex

Motocross Pączewo 2019 - impreza pod patronatem Iglotex

W dniu 18.08.2019 w Pączewie odbyły się emocjonujące zawody motocrossowe. Jednym z oficjalnych partnerów imprezy była firma Iglotex. Organizatorzy - team MX Skórcz, jak co roku, przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Impreza rozpoczęła się już o godz. 11:30 od treningu. W trakcie zawodów odbyło się aż 5 pokazów motocrossowych. Pomiędzy pokazami na odwiedzających czekały "eksplozje kolorów", koncerty, strefa zabaw dla dzieci i stoiska kulinarne. Atrakcjom towarzyszył również okolicznościowy bieg crossowy oraz tradycyjna akcja charytatywna dla ciężko chorego, małego Kociewiaka FRANKA, wielkiego kibica i fana klubu MX Skórcz. 

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Kadry
region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Noworocznej tradycji musiało stać się za dość! W TV zadebiutował nowy spot reklamowy marki Proste Historie pod tytułem: "Jak jechać z Mickiewiczem?".
2 stycznia 2020
Tradycyjnie już 6 grudnia 2019 r. ekipa Iglotex wraz z gdańskimi policjantami wzięła udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej.
10 grudnia 2019
W związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
22 listopada 2019