Nowy defibrylator AED na terenie siedziby Iglotex w Skórczu

Nowy defibrylator AED na terenie siedziby Iglotex w Skórczu

Dzięki zaangażowaniu Powiatu Starogardzkiego oraz Wicestarosty Patryka Gabriela, członka Zarządu Wiolety Strzemkowskiej-Konkolewskiej i Naczelnika Wydziału Nadzoru Właścicielskiego i Zdrowia Doroty Gałeckiej, możemy ogłosić niezwykle ważną wiadomość. Na terenie naszej siedziby w Iglotex w Skórczu przy ul. Leśnej 2, został zainstalowany nowy defibrylator AED!

AED, czyli Automated External Defibrillator, to urządzenie medyczne, które odgrywa kluczową rolę w sytuacjach nagłego zatrzymania krążenia. Dzięki niemu możemy podjąć natychmiastowe działania i udzielić pomocy osobom znajdującym się w krytycznym stanie. To narzędzie ratujące życie, które każda firma powinna mieć w swoim zasięgu.

Zainstalowanie tego defibrylatora to nie tylko istotny krok w kierunku wzrostu bezpieczeństwa naszych pracowników, ale także wyjątkowa inicjatywa społeczna, która może stanowić ratunek w nagłych sytuacjach. Wyrażamy naszą wdzięczność dla Powiatu Starogardzkiego za zaufanie, jakim obdarzył naszą firmę. Jesteśmy dumni, że Iglotex stał się integralną częścią tej ważnej akcji!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Cała Polska
dział:
Kontroling
region:
woj. Śląskie
dział:
DZIAŁ SPRZEDAŻY W KANALE NOWOCZESNYM
region:
woj. pomorskie
dział:
Exportu
region:
woj. pomorskie
dział:
Exportu

Aktualności

Wspólnie z Energylandią, największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie, stworzyliśmy pizzę DUO SALAMI, która rozkręca kubki smakowe niczym ekscytujący rollercoaster!
2 kwietnia 2024
Jak co roku, w ramach wielkanocnej akcji charytatywnej "Zajączek", przygotowaliśmy świąteczne niespodzianki dla najmłodszych...
29 marca 2024
Z przyjemnością informujemy, że od 25 lutego dołączyły do kampanii reklamowej marki Proste Historie nowe formaty TV - billboardy sponsorskie promujące kategorię zup! 
25 lutego 2024