Pierogi Premium - kolejna nowość od Proste Historie

Pierogi Premium - kolejna nowość od Proste Historie

Doceniacie jakość? Świetnie! Bo właśnie mamy dla Was kolejną, fantastyczną nowość. Przed Wami Pierogi Premium Proste Historie!
To wyjątkowe pierogi o delikatnym cieście, skrywającym w sobie naturalne przyprawy i 100% mięso najwyższej jakości: wołowinę, kaczkę lub szynkę wieprzową.

Nowe Pierogi Premium Proste Historie już wkrótce będzie można zakupić w sieciach handlowych i sklepach spożywczych na terenie całej Polski. 

Więcej informacji o produktach na stronie: https://prostehistorie.com.pl/aktualnosci/pierogi-premium-kolejna-nowosc-od-proste-historie/

 

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
SPRZEDAŻY REGIONALNEJ - GASTRONOMIA
region:
woj. śląskie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Z wielką radością informujemy, że firma Iglotex zwyciężyła w plebiscycie TÜV NORD Polska "Supermeni Jakości 2022", w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe...
25 listopada 2022
VEGAN PIZZA WARZYWNA z grillowaną papryką i bazyliowym pesto PROSTE HISTORIE, została wyróżniona w konkursie branżowym „Złote Innowacje FMCG & Retail 2022”!
26 października 2022
W dniach 15-19.10.2022 r. firma Iglotex brała udział w międzynarodowych targach branży spożywczej SIAL w Paryżu...
21 października 2022