“Pierogi z mięsem” Proste Historie & Psi Patrol nagrodzone!

“Pierogi z mięsem” Proste Historie & Psi Patrol nagrodzone!

Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować jury konkursowemu za wyróżnienie naszego produktu. To dla nas ogromny zaszczyt i dowód na to, że nasze pierogi z mięsem spełniają najwyższe standardy jakości i smaku, jakie stawiamy sobie w produkcji żywności.

To już czwarty finał konkursu “To mi smakuje! Eksperci rekomendują”, a ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystej Gali Zwycięzców na kongresie MEATing 2024. Nagrodę w imieniu naszej marki odebrała Mirosława Podszucka, Dyrektor Produkcji Iglotex S.A. Kongres MEATing to coroczne spotkanie specjalistów z branży mięsnej, w którym uczestniczą technolodzy, przedstawiciele działów rozwoju oraz specjaliści ds. jakości. W skład komisji konkursowej weszli eksperci rynku spożywczego oraz reprezentanci czołowych sieci handlowych, takich jak Eurocash, Intermarche i King Dystrybucja.  Więcej informacji o konkursie i jego przebiegu znajdziecie na stronie: MEATing.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. To dzięki Wam możemy ciągle się rozwijać i tworzyć produkty, które spełniają najwyższe oczekiwania naszych konsumentów, także tych najmłodszych!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Zachodniopomorskie
dział:
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI
region:
woj. łódźkie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024