Proste Historie na Międzynarodowym Dniu Bez Oleju Palmowego 2020 w Poznaniu

Proste Historie na Międzynarodowym Dniu Bez Oleju Palmowego 2020 w Poznaniu

Z okazji tegorocznego Dnia Bez Oleju Palmowego (przypadającego 1 lutego) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu po raz kolejny zorganizowany został cykl wykładów pt. "Olej palmowy - fakty i mity". 

Wykłady były prezentowane w dniu 31 stycznia 2020 r. w sali A Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Po wykładach odbył się specjalny pokaz „live cooking”, na którym zostały zaprezentowane inspiracje kulinarne na bazie produktów partnera akcji "Nie jem palmowego, chronię orangutany" - marki Proste Historie. Pokaz prowadził Marcin Świder – Mistrz Kuchni, Konsultant ds. Gastronomii Iglotex Professional. Ponadto, przy osobnym stoisku można było uzyskać porady dietetyczne u profesjonalnych dietetyków.

W budynku Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, do 29 lutego 2020 r., można będzie jeszcze oglądać specjalną wystawę edukacyjną „Nie jem palmowego – chronię orangutany”, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Kontrola Jakości
region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja

Aktualności

W ostatnich dniach bardzo wiele działo się na budowie. Prace idą pełną parą i zgodnie z harmonogramem...
2 lipca 2020
Z radością informujemy, że dn. 22.06 b.r. Oddział Dystrybucyjny w Szczecinie zmienił siedzibę i pracuje już „pełną parą” w nowej lokalizacji...
24 czerwca 2020
Intensywnych prac ciąg dalszy! Rozpoczęliśmy instalację linii technologicznych oraz wyposażenia magazynów...
16 czerwca 2020