Proste Historie na Międzynarodowym Dniu Bez Oleju Palmowego 2020 w Poznaniu

Proste Historie na Międzynarodowym Dniu Bez Oleju Palmowego 2020 w Poznaniu

Z okazji tegorocznego Dnia Bez Oleju Palmowego (przypadającego 1 lutego) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu po raz kolejny zorganizowany został cykl wykładów pt. "Olej palmowy - fakty i mity". 

Wykłady były prezentowane w dniu 31 stycznia 2020 r. w sali A Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Po wykładach odbył się specjalny pokaz „live cooking”, na którym zostały zaprezentowane inspiracje kulinarne na bazie produktów partnera akcji "Nie jem palmowego, chronię orangutany" - marki Proste Historie. Pokaz prowadził Marcin Świder – Mistrz Kuchni, Konsultant ds. Gastronomii Iglotex Professional. Ponadto, przy osobnym stoisku można było uzyskać porady dietetyczne u profesjonalnych dietetyków.

W budynku Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, do 29 lutego 2020 r., można będzie jeszcze oglądać specjalną wystawę edukacyjną „Nie jem palmowego – chronię orangutany”, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. lubelskie
dział:
Logistyka
region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka

Aktualności

17 lutego 2020, drużyna Culinary Team of Poland sponsorowana przez Iglotex, zdobyła brązowy medal w kategorii dań regionalnych, podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie – Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej.
24 lutego 2020
W dniach 14-19 lutego 2020, odbędzie się jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie – Międzynarodowa Olimpiada Kulinarna. Polską reprezentację na tych zawodach sponsoruje m.in. firma Iglotex!
14 lutego 2020
Z okazji tegorocznego Dnia Bez Oleju Palmowego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu po raz kolejny zorganizowany został cykl wykładów pt. "Olej palmowy - fakty i mity"...
3 lutego 2020