Proste Historie triumfują w plebiscycie "Złoty Paragon 2024"

Proste Historie triumfują w plebiscycie

Kolejne sukcesy na naszym koncie! Flagowa marka konsumencka Proste Historie zdobyła dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich"! Uroczysta Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu, wieńcząca tegoroczny konkurs, odbyła się w Warszawie w dniu 23 maja 2024 r.

W tegorocznej edycji nasze produkty zostały uhonorowane nagrodami ZŁOTY PARAGON 2024 - LIDER SPRZEDAŻY. W kategorii produktów mrożonych zwyciężyły "Warzywa na patelnię klasyczne", natomiast w kategorii produktów garmażeryjnych gotowych do spożycia triumfowały "Pierogi z mięsem" (chłodzone). Dodatkowo, "Pizza BISTRO z szynką i pieczarkami" otrzymała wyróżnienie w kategorii dań gotowych.

Nasze produkty zostały docenione przez detalistów, którzy oddali na nie swoje głosy w ankiecie przygotowanej przez organizatora konkursu, wydawcę miesięcznika HURT & DETAL.

Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wybór produktów PROSTE HISTORIE i zaufanie do nas. Otrzymane nagrody są dla nas ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że nasze starania i pasja w tworzeniu wysokiej jakości produktów, są doceniane przez konsumentów oraz ekspertów branżowych. Każda nagroda to dla nas motywacja do dalszej pracy i rozwijania oferty, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Zachodniopomorskie
dział:
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI
region:
woj. łódźkie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024