Proste Historie wznawiają "Misję warzywa"

Proste Historie wznawiają

Od początku Nowego Roku w TV można ponownie zobaczyć spot reklamowy marki Proste Historie, którego bohaterką jest znana i lubiana piosenkarka - Natalia Kukulska. Gwiazda jest wybitnie utalentowana nie tylko muzycznie, ale także kulinarnie. Dzięki jej nietuzinkowym pomysłom na przygotowanie i podanie posiłków dzieciom, tajemnicza zabawa o kryptonimie "Misja warzywa", zakończyła się w jej domu pełnym sukcesem.

Zachęcamy do obejrzenia spotu video i odwiedzenia strony internetowej kampanii: 
www.prostehistorie.com.pl/misja-warzywa/

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka
region:
woj. podlaskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. mazowieckie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Od teraz w ofercie naszej marki Proste Historie - absolutnie nowe pizze typu "fresh", wypiekane w tradycyjnym piecu kamiennym...
14 lutego 2019
Na rynku pojawiły się pierwsze frytki i talarki ziemniaczane marki Proste Historie z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa, dedykowanym produktom bezglutenowym!
5 lutego 2019
Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019