"Pyzy z mięsem" Proste Historie hitowym produktem!

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż "Pyzy z mięsem 450 g" Proste Historie zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mrożone Dania Mączne.

Plebiscyt Hit Handlu jest realizowany nieprzerwanie od 20 lat przez wydawcę miesięcznika Handel i jest ważnym głosem detalistów, który pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe w FMCG. To właśnie detaliści, czytelnicy ogólnopolskiego miesięcznika branżowego Handel, w sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty. Łącznie badano sprzedaż produktów w 66 kategoriach. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku kwietnia 2020 do końca marca 2021 roku, przeprowadzono na losowo wybranej reprezentatywnej grupie 1.050 detalistów z całej Polski.

Badanie było dwuetapowe, przeprowadzone przez dwie niezależne firmy badawcze Brainlab i CMR. Realizowane metodą CATI w maju 2021 r. na podstawie wcześniej wykonanej analizy paragonowej przez Centrum Monitorowania Rynku.

Serdecznie dziękujemy za uznanie i oddane na nas głosy!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. praca zdalna
dział:
Trade Marketing

Aktualności

W dniu 05.08.2022 r. jako firma Iglotex i marka Proste Historie, mieliśmy niezwykłą przyjemność brać udział w 762 edycji Jarmarku św. Dominika w Gdańsku...
8 sierpnia 2022
Informujemy, że z dn. 01.07.2022 r., uruchomiliśmy nasz nowy Oddział Dystrybucyjny Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. w lokalizacji Zabrze...
1 lipca 2022
Aktywni Kociewiacy oraz firma Iglotex, serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w XV Iglotex Biegu Czterech Jezior, który odbędzie się dnia 09.07.2022 r. 
20 maja 2022