"Pyzy z mięsem" Proste Historie wyróżnione w konkursie "Złoty Paragon 2021"!

Z wielkim zadowoleniem ogłaszamy, iż marka Proste Historie zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon 2021 – Nagroda Kupców Polskich“. Tym razem, nasze słynne “Pyzy z mięsem” Proste Historie 450 g, zostały wyróżnione w kategorii DANIA GOTOWE!

W dniu 20 maja 2021 roku, o godz. 12.00 na kanale SPOŻYWCZA TV  www.youtube.com/SpozywczaTv  odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników tegorocznej edycji konkursu. Wyróżnienia dla najlepszych produktów rynku FMCG, już po raz jedenasty zostały przyznane przez czytelników znanego pisma branżowego "Hurt & Detal". Jego czytelnicy wzięli udział w specjalnym głosowaniu, w wyniku którego redakcja mogła zaprezentować produkty, które szczególnie przyczyniły się w ostatnim roku do rozwoju handlu detalicznego w Polsce i jednocześnie wyróżniły się największą konkurencyjnością na rynku.

Dziękujemy Państwu za uznanie!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. dolnośląskie/kujawsko-pomorskie/lubelskie/lubuskie/łódzkie/małopolskie/mazowieckie/opolskie/podkarpackie/podlaskie/pomorskie/śląskie/świętokrzyskie/warmińsko-mazurskie/wielkopolskie/zachodniopomorskie
dział:
Export
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka

Aktualności

21 sierpnia 2021 r. w Skórczu i okolicach byliśmy świadkami pasjonujących zmagań biegaczy w ramach "XIV Iglotex Biegu Czterech Jezior".
24 sierpnia 2021
Zastanawiasz się nad podjęciem pracy, ale nie wiesz w jakim kierunku poprowadzić swoją karierę? Śpieszymy z pomocą! Autorzy programu "Chcę tu pracować", z kanału YouTube Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej...
28 lipca 2021