"Pyzy z mięsem" Proste Historie wyróżnione w konkursie "Złoty Paragon 2021"!

Z wielkim zadowoleniem ogłaszamy, iż marka Proste Historie zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon 2021 – Nagroda Kupców Polskich“. Tym razem, nasze słynne “Pyzy z mięsem” Proste Historie 450 g, zostały wyróżnione w kategorii DANIA GOTOWE!

W dniu 20 maja 2021 roku, o godz. 12.00 na kanale SPOŻYWCZA TV  www.youtube.com/SpozywczaTv  odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników tegorocznej edycji konkursu. Wyróżnienia dla najlepszych produktów rynku FMCG, już po raz jedenasty zostały przyznane przez czytelników znanego pisma branżowego "Hurt & Detal". Jego czytelnicy wzięli udział w specjalnym głosowaniu, w wyniku którego redakcja mogła zaprezentować produkty, które szczególnie przyczyniły się w ostatnim roku do rozwoju handlu detalicznego w Polsce i jednocześnie wyróżniły się największą konkurencyjnością na rynku.

Dziękujemy Państwu za uznanie!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Kontroling
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż "Pyzy z mięsem 450 g" Proste Historie zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mrożone Dania Mączne.
15 czerwca 2021
Tegoroczną edycję imprezy zainaugurował bieg w Gniewie.
1 czerwca 2021
Z wielkim zadowoleniem ogłaszamy, iż marka Proste Historie zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon 2021 – Nagroda Kupców Polskich“...
25 maja 2021