Raport nr 12 z budowy zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu

Raport nr 12 z budowy zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu

Projekt budowy fabryki w Skórczu znajduje się na etapie jej uruchomienia. We wrześniu uzyskaliśmy wszystkie niezbędne pozwolenia prawne i przystąpiliśmy do uruchamiania poszczególnych linii technologicznych  oraz  działalności magazynów produkcyjnych i oddziału dystrybucyjnego. Dzięki bardzo skutecznej i efektywnej  współpracy z naszymi dostawcami z sukcesem rozpoczęliśmy produkcję: pizzy, uszek marki Proste Historie oraz pakowania warzyw i owoców. Ponadto prace wykończeniowe pomieszczeń biurowych są na zaawansowanym etapie.

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. podlaskie
dział:
Finanse
region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja

Aktualności

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż "Pyzy z mięsem 450 g" Proste Historie zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mrożone Dania Mączne.
15 czerwca 2021
Tegoroczną edycję imprezy zainaugurował bieg w Gniewie.
1 czerwca 2021
Z wielkim zadowoleniem ogłaszamy, iż marka Proste Historie zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon 2021 – Nagroda Kupców Polskich“...
25 maja 2021