Raport nr 12 z budowy zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu

Raport nr 12 z budowy zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego Iglotex w Skórczu

Projekt budowy fabryki w Skórczu znajduje się na etapie jej uruchomienia. We wrześniu uzyskaliśmy wszystkie niezbędne pozwolenia prawne i przystąpiliśmy do uruchamiania poszczególnych linii technologicznych  oraz  działalności magazynów produkcyjnych i oddziału dystrybucyjnego. Dzięki bardzo skutecznej i efektywnej  współpracy z naszymi dostawcami z sukcesem rozpoczęliśmy produkcję: pizzy, uszek marki Proste Historie oraz pakowania warzyw i owoców. Ponadto prace wykończeniowe pomieszczeń biurowych są na zaawansowanym etapie.

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Finanse
region:
woj. mazowieckie
dział:
Zakupy
region:
woj. pomorskie
dział:
Zakupy
region:
woj. pomorskie
dział:
Produkcja - D/Techniczny

Aktualności

“Kartoflanka kociewska z golcami“ marki konsumenckiej Proste Historie, zdobyła wyróżnienie w konkursie Złote Innowacje FMCG & Retail 2020
3 listopada 2020
Projekt budowy fabryki w Skórczu znajduje się na etapie jej uruchomienia. We wrześniu uzyskaliśmy wszystkie niezbędne pozwolenia prawne i przystąpiliśmy do...
29 października 2020
W XV Edycji Konkursu Lodołamacze 2020, nagrody za wrażliwość społeczną otrzymały firmy z Pomorza (w tym Iglotex), a także z Kujaw, Podlasia oraz Warmii i Mazur.
6 października 2020