Rozszerzamy kampanię - wskazania sponsorskie wzywają do odkrycia zup Proste Historie

Rozszerzamy kampanię - wskazania sponsorskie wzywają do odkrycia zup Proste Historie

Z przyjemnością informujemy, że od 25 lutego dołączyły do kampanii reklamowej marki Proste Historie kolejne formaty TV - billboardy sponsorskie! Te dynamiczne materiały wideo, znane również jako wskazania sponsorskie, powstały w celu promocji kategorii zup mrożonych. Wskazania sponsorskie, to krótkie, ośmiosekundowe spoty reklamowe, które w imieniu naszej marki zapraszają widzów do obejrzenia różnych programów w popularnych kanałach TV, a po programie, żegnają widzów.

Mamy nadzieję, że ta kampania reklamowa stanie się dla jej odbiorców inspiracją do odkrycia bogactwa smaków i prostoty, jaką oferują zupy Proste Historie. Z dumą prezentujemy nie tylko ich wyjątkowy smak, ale także łatwość ich przygotowania, pozwalającą zyskać więcej czasu na to, co w życiu jest na prawdę ważne!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Biuro Wsparcia Sprzedaży
region:
woj. Podlaskie
dział:
Biuro Wsparcia Sprzedaży
region:
woj. pomorskie
dział:
Zakupów

Aktualności

Wspólnie z Energylandią, największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie, stworzyliśmy pizzę DUO SALAMI, która rozkręca kubki smakowe niczym ekscytujący rollercoaster!
2 kwietnia 2024
Jak co roku, w ramach wielkanocnej akcji charytatywnej "Zajączek", przygotowaliśmy świąteczne niespodzianki dla najmłodszych...
29 marca 2024
Z przyjemnością informujemy, że od 25 lutego dołączyły do kampanii reklamowej marki Proste Historie nowe formaty TV - billboardy sponsorskie promujące kategorię zup! 
25 lutego 2024