Ruszyła nowa kampania marki Proste Historie

Ruszyła nowa kampania marki Proste Historie

Dnia 7 stycznia 2024 roku zainaugurowaliśmy naszą nową kampanię reklamową, promującą kategorię pierogów chłodzonych marki konsumenckiej Proste Historie. W TV pojawiły się nasze wskazania sponsorskie przed ulubionymi programami polskich widzów, filmami oraz w telewizji śniadaniowej na kanałach TVP i TVN. W myśl hasła przewodniego kampanii: "Bez lepienia, więcej nadzienia i czasu z bliskimi", pragniemy zachęcić widzów do odkrywania doskonałego smaku pierogów Proste Historie w wersji na słodko i na słono, które w błyskawiczny sposób można przygotować aż na 3 różne sposoby. Więcej o produktach na stronie: https://prostehistorie.com.pl/pierogi-proste-historie/

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Cała Polska
dział:
DZIAŁ TECHNOLOGII I ROZWOJU PRODUKTU
region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024