Ruszyła nowa kampania marki Proste Historie

Ruszyła nowa kampania marki Proste Historie

Dnia 7 stycznia 2024 roku zainaugurowaliśmy naszą nową kampanię reklamową, promującą kategorię pierogów chłodzonych marki konsumenckiej Proste Historie. W TV pojawiły się nasze wskazania sponsorskie przed ulubionymi programami polskich widzów, filmami oraz w telewizji śniadaniowej na kanałach TVP i TVN. W myśl hasła przewodniego kampanii: "Bez lepienia, więcej nadzienia i czasu z bliskimi", pragniemy zachęcić widzów do odkrywania doskonałego smaku pierogów Proste Historie w wersji na słodko i na słono, które w błyskawiczny sposób można przygotować aż na 3 różne sposoby. Więcej o produktach na stronie: https://prostehistorie.com.pl/pierogi-proste-historie/

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Sprzedaży Regionalnej - Gastronomia
region:
woj. Cała Polska
dział:
MARKETINGU
region:
woj. małopolskie
dział:
ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Detal

Aktualności

Z dumą ogłaszamy, że właśnie wystartowała najnowsza kampania reklamowa promująca "Warzywa na patelnię" Proste Historie.
5 lutego 2024
Z radością prezentujemy kolejną nowość w ofercie marki Proste Historie! Do chrupiących Fryteczek Proste Historie i Psi Patrol dołączają teraz PIEROGI w czterech wyjątkowych smakach, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach!
2 lutego 2024
Dnia 7 stycznia 2024 roku zainaugurowaliśmy naszą nową kampanię reklamową, promującą kategorię pierogów chłodzonych...
7 stycznia 2024