Srebrny medal w konkursie Good Vege 2024 dla Pizzy warzywnej

Srebrny medal w konkursie Good Vege 2024 dla Pizzy warzywnej

Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD! Konkurs Good Vege to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży wegańskiej żywności, które co roku przyciąga uwagę zarówno ekspertów, jak i konsumentów dbających o zdrowy styl życia. Produkty oceniane są przez doświadczonych specjalistów, którzy szczególną uwagę zwracają na walory smakowe oraz organoleptyczne zgłoszonych dań. Nasza pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto wyróżniła się na tle innych, zdobywając uznanie dzięki doskonałemu połączeniu smaków, wysokiej jakości składnikom oraz łatwemu i szybkiemu sposobowi przygotowania.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy organizatorom – wydawnictwu BikoTech i Kapitule konkursowej, za uznanie i wybór naszego smakowitego dania do grona najlepszych gotowych produktów pochodzenia roślinnego na polskim rynku!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Zachodniopomorskie
dział:
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI
region:
woj. łódźkie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024