Vegan pizza warzywna Proste Historie wyróżniona!

Vegan pizza warzywna Proste Historie wyróżniona!

Z wielką radością informujemy, że VEGAN PIZZA WARZYWNA z grillowaną papryką i bazyliowym pesto PROSTE HISTORIE, została wyróżniona w konkursie branżowym „Złote Innowacje FMCG & Retail 2022”! Nowy produkt wegański naszej flagowej marki konsumenckiej, został nagrodzony w kategorii "Odpowiedź na potrzeby - artykuły spożywcze pozostałe". Uroczysta, finałowa gala konkursowa odbyła się w dniu 26.10.2022 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Nagrodę w imieniu marki Proste Historie odebrał Rafał Retwiński, Dyrektor Biura Wsparcia Sprzedaży Iglotex S.A.  Serdecznie dziękujemy Państwu za uznanie i głosy oddane na nasz produkt! 

"Złote Innowacje FMCG & Retail" to cykliczny plebiscyt, wyłaniający co roku produkty i usługi, które pojawiając się na rynku wyróżniły się wyjątkowym stopniem innowacyjności. O zwycięstwie decydują konsumenci, którzy w internetowym badaniu wybierają najbardziej nowatorskie rozwiązania. Jak zawsze głosować można było na produkty podzielone na 5 grup: SMAK, SKŁAD, OPAKOWANIE, ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY i CHWILE Z PRODUKTEM w 32 kategoriach. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono blisko 270 produktów. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: https://zloteinnowacje.pl/

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
SPRZEDAŻY REGIONALNEJ - GASTRONOMIA
region:
woj. śląskie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Z wielką radością informujemy, że firma Iglotex zwyciężyła w plebiscycie TÜV NORD Polska "Supermeni Jakości 2022", w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe...
25 listopada 2022
VEGAN PIZZA WARZYWNA z grillowaną papryką i bazyliowym pesto PROSTE HISTORIE, została wyróżniona w konkursie branżowym „Złote Innowacje FMCG & Retail 2022”!
26 października 2022
W dniach 15-19.10.2022 r. firma Iglotex brała udział w międzynarodowych targach branży spożywczej SIAL w Paryżu...
21 października 2022