Vegan pizza warzywna Proste Historie wyróżniona!

Vegan pizza warzywna Proste Historie wyróżniona!

Z wielką radością informujemy, że VEGAN PIZZA WARZYWNA z grillowaną papryką i bazyliowym pesto PROSTE HISTORIE, została wyróżniona w konkursie branżowym „Złote Innowacje FMCG & Retail 2022”! Nowy produkt wegański naszej flagowej marki konsumenckiej, został nagrodzony w kategorii "Odpowiedź na potrzeby - artykuły spożywcze pozostałe". Uroczysta, finałowa gala konkursowa odbyła się w dniu 26.10.2022 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Nagrodę w imieniu marki Proste Historie odebrał Rafał Retwiński, Dyrektor Biura Wsparcia Sprzedaży Iglotex S.A.  Serdecznie dziękujemy Państwu za uznanie i głosy oddane na nasz produkt! 

"Złote Innowacje FMCG & Retail" to cykliczny plebiscyt, wyłaniający co roku produkty i usługi, które pojawiając się na rynku wyróżniły się wyjątkowym stopniem innowacyjności. O zwycięstwie decydują konsumenci, którzy w internetowym badaniu wybierają najbardziej nowatorskie rozwiązania. Jak zawsze głosować można było na produkty podzielone na 5 grup: SMAK, SKŁAD, OPAKOWANIE, ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY i CHWILE Z PRODUKTEM w 32 kategoriach. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono blisko 270 produktów. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: https://zloteinnowacje.pl/

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Mazowieckie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia
region:
woj. Małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. Cała polska
dział:
Sprzedaży w Kanale Nowoczesnym
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Wielka inicjatywa bezpieczeństwa trafia w samo serce naszej siedziby!
4 października 2023
Prestiżowa nagroda Dziennika Bałtyckiego w rękach Macieja Włodarczyka, Prezesa Zarządu naszej firmy!
3 października 2023
Już po raz trzeci przystępujemy do plebiscytu Supermeni Jakości w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe.
28 września 2023