W Nowy Rok z nową kampanią reklamową marki Proste Historie!

W Nowy Rok z nową kampanią reklamową marki Proste Historie!

Noworocznej tradycji musiało stać się za dość! W TV oraz w internecie zadebiutował nowy spot reklamowy marki Proste Historie pod tytułem: "Jak jechać z Mickiewiczem?". Tym razem jego głównym bohaterem jest Tomasz Karolak, człowiek niezwykle wszechstronny: wspaniały polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, reżyser teatralny, muzyk oraz wokalista. Opowiada on o swoich domowych inspiracjach kulinarnych w sposób wyjątkowy - spontanicznym wierszem, zgrabnym niczym strofy Mickiewicza...

Zachęcamy do odwiedzenia strony kampanii reklamowej Proste Historie:
jakjechaczmickiewiczem.pl 

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

Aktualności

Noworocznej tradycji musiało stać się za dość! W TV zadebiutował nowy spot reklamowy marki Proste Historie pod tytułem: "Jak jechać z Mickiewiczem?".
2 stycznia 2020
Tradycyjnie już 6 grudnia 2019 r. ekipa Iglotex wraz z gdańskimi policjantami wzięła udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej.
10 grudnia 2019
W związku z połączeniem Iglotex – Łukasz sp. z o. o. z siedzibą w Porosłach oraz Iglotex Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
22 listopada 2019