Webinar "Inspiracje Street Food" cz. III z udziałem Iglotex

Webinar

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów kanału gastronomicznego (HoReCa), na III już część specjalnego webinar'u, organizowanego przez naszego strategicznego partnera - Unilever Food Solutions oraz markę Iglotex Professional. Tematem trzeciego spotkania online - na żywo (dnia 22.04.2021 r., godz. 11:00, kanał YouTube UFS), będzie ponownie kuchnia Street Food. Szczegóły wydarzenia w zwiastunie oraz na ulotce promocyjnej. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Link do wydarzenia >> https://youtu.be/UvY-BguZScQ 

Zwiastun:


Ulotka promująca najbliższe wydarzenie:

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. dolnośląskie/kujawsko-pomorskie/lubelskie/lubuskie/łódzkie/małopolskie/mazowieckie/opolskie/podkarpackie/podlaskie/pomorskie/śląskie/świętokrzyskie/warmińsko-mazurskie/wielkopolskie/zachodniopomorskie
dział:
Export
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka

Aktualności

21 sierpnia 2021 r. w Skórczu i okolicach byliśmy świadkami pasjonujących zmagań biegaczy w ramach "XIV Iglotex Biegu Czterech Jezior".
24 sierpnia 2021
Zastanawiasz się nad podjęciem pracy, ale nie wiesz w jakim kierunku poprowadzić swoją karierę? Śpieszymy z pomocą! Autorzy programu "Chcę tu pracować", z kanału YouTube Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej...
28 lipca 2021