XVI Iglotex Bieg Czterech Jezior już za nami!

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że mogliśmy być głównym sponsorem XVI Iglotex Biegu Czterech Jezior, który odbył się 8 lipca 2023 roku w Skórczu. To było wydarzenie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność organizatorom, zespołowi Aktywni Kociewiacy, za ich wspaniałe zaangażowanie i nieustanne starania w tworzeniu tego wyjątkowego, sportowego święta, które na stałe wpisało się już w kalendarz imprez Kociewia.

Jako firma Iglotex, jesteśmy również niezmiernie dumni z licznego udziału naszych pracowników w tegorocznych zmaganiach. To niesamowite, że mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu razem z wieloma utalentowanymi sportowcami i entuzjastami biegania.

Nie możemy zapomnieć o niezwykle ważnych statystykach! W biegu głównym wzięło udział aż 273 biegaczy, którzy stanęli na wysokości zadania, pokonując wymagającą trasę. Marsz Nordic Walking ukończyło 92 osób, a w biegach dla dzieci wzięło udział prawie 200 najmłodszych sportowców. To było niesamowite doświadczenie pełne pozytywnej energii i entuzjazmu. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy!

Zobaczcie relację z wydarzenia na fanpage’u Aktywnych Kociewiaków:

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Mazowieckie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia
region:
woj. Małopolskie
dział:
Biuro Obsługi Klienta
region:
woj. Cała polska
dział:
Sprzedaży w Kanale Nowoczesnym
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka Regionalna

Aktualności

Wielka inicjatywa bezpieczeństwa trafia w samo serce naszej siedziby!
4 października 2023
Prestiżowa nagroda Dziennika Bałtyckiego w rękach Macieja Włodarczyka, Prezesa Zarządu naszej firmy!
3 października 2023
Już po raz trzeci przystępujemy do plebiscytu Supermeni Jakości w kategorii BEZPIECZEŃSTWO (duża firma), jako organizacja wspierająca systemowe działania biznesowe.
28 września 2023