Złoty medal w konkursie Good Vege 2023 dla dania Proste Historie

Złoty medal w konkursie Good Vege 2023 dla dania Proste Historie

Z dumą informujemy, że produkt naszej marki Proste Historie: “Tikka Masala z ciecierzycą i imbirem” Proste Historie Vegan, zdobył złoty medal w konkursie Good Vege 2023, w kategorii WEGE OBIAD! Konkurs Good Vege jest jednym z najbardziej prestiżowych plebiscytów promującym żywność wegańską, w którym eksperci branżowi oraz żywieniowi, oceniają walory smakowe i organoleptyczne zgłoszonych do niego produktów. Nagroda została wręczona przedstawicielkom firmy Iglotex na konferencji “Kierunek Convenience”, która odbyła się 29 marca 2023 roku w Grudziądzu. Konferencja ta co roku ma miejsce w różnych miastach i dotyczy trendów, produkcji i technologii związanej z rynkiem dań gotowych. 

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy organizatorom – wydawnictwu BikoTech i Kapitule konkursowej, za uznanie i wybór naszego smakowitego dania do grona najlepszych gotowych produktów pochodzenia roślinnego na polskim rynku!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Mazowieckie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Śląskie
dział:
Zarządzania Łańcuchem Dostaw
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Dział wsparcia operacyjnego logistyki
region:
woj. pomorskie
dział:
Sprzedaż Regionalna- Detal

Aktualności

Marka Proste Historie otrzymała dwie główne nagrody w prestiżowym konkursie “Złoty Paragon 2023 – Nagroda Kupców Polskich“! Nasze produkty zostały docenione przez detalistów...
26 maja 2023
Z dumą informujemy, że produkt naszej marki Proste Historie: “Tikka Masala z ciecierzycą i imbirem” Proste Historie Vegan, zdobył złoty medal w konkursie Good Vege 2023, w kategorii WEGE OBIAD!... 
30 marca 2023
Iglotex wsparł starogardzki sztab 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
6 lutego 2023