Złoty medal w konkursie Good Vege 2023 dla dania Proste Historie

Złoty medal w konkursie Good Vege 2023 dla dania Proste Historie

Z dumą informujemy, że produkt naszej marki Proste Historie: “Tikka Masala z ciecierzycą i imbirem” Proste Historie Vegan, zdobył złoty medal w konkursie Good Vege 2023, w kategorii WEGE OBIAD! Konkurs Good Vege jest jednym z najbardziej prestiżowych plebiscytów promującym żywność wegańską, w którym eksperci branżowi oraz żywieniowi, oceniają walory smakowe i organoleptyczne zgłoszonych do niego produktów. Nagroda została wręczona przedstawicielkom firmy Iglotex na konferencji “Kierunek Convenience”, która odbyła się 29 marca 2023 roku w Grudziądzu. Konferencja ta co roku ma miejsce w różnych miastach i dotyczy trendów, produkcji i technologii związanej z rynkiem dań gotowych. 

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy organizatorom – wydawnictwu BikoTech i Kapitule konkursowej, za uznanie i wybór naszego smakowitego dania do grona najlepszych gotowych produktów pochodzenia roślinnego na polskim rynku!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Sprzedaży Regionalnej - Gastronomia
region:
woj. Cała Polska
dział:
MARKETINGU
region:
woj. małopolskie
dział:
ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW
region:
woj. wielkopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Detal

Aktualności

Z dumą ogłaszamy, że właśnie wystartowała najnowsza kampania reklamowa promująca "Warzywa na patelnię" Proste Historie.
5 lutego 2024
Z radością prezentujemy kolejną nowość w ofercie marki Proste Historie! Do chrupiących Fryteczek Proste Historie i Psi Patrol dołączają teraz PIEROGI w czterech wyjątkowych smakach, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach!
2 lutego 2024
Dnia 7 stycznia 2024 roku zainaugurowaliśmy naszą nową kampanię reklamową, promującą kategorię pierogów chłodzonych...
7 stycznia 2024