ZŁOTY PARAGON 2023 dla dwóch produktów Proste Historie

ZŁOTY PARAGON 2023 dla dwóch produktów Proste Historie

Wspaniała wiadomość! Marka Proste Historie otrzymała dwie główne nagrody w prestiżowym konkursie “Złoty Paragon 2023 – Nagroda Kupców Polskich“! Nasze produkty zostały docenione przez detalistów, którzy oddali na nie swoje głosy w ankiecie przygotowanej przez organizatora konkursu, wydawcę miesięcznika branżowego HURT & DETAL. Wyniki zostały zweryfikowane przez niezależny Instytut Badawczy Kantar Polska. W kategorii DANIA GOTOWE triumfowały nasze “Pierogi z serem” Proste Historie 450 g, a w kategorii PRODUKTY GARMAŻERYJNE GOTOWE DO SPOŻYCIA najlepsza okazała się nasza chłodzona Zapiekanka z szynką na chrupiącej bagietce” Proste Historie 270 g!

Liderów Sprzedaży nagrodzono łącznie w 65 kategoriach. Za pierwsze miejsce w każdej z nich przyznano certyfikat – “Złoty Paragon 2023”, a za drugie i trzecie miejsce – wyróżnienia.

Zwieńczeniem konkursu była uroczysta Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu 2023, która odbyła się w Warszawie dn. 24.05.2023 r. W trakcie tej uroczystości, nagrody dla Prostych Historii odebrał Maciej Włodarczyk, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Iglotex. Więcej informacji o plebiscycie na stronie internetowej organizatora: https://zlotyparagon.pl/ 

Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wybór produktów PROSTE HISTORIE i zaufanie do nas.
Dziękujemy!

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Zachodniopomorskie
dział:
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI
region:
woj. łódźkie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia

Aktualności

Dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Złoty Paragon 2024 - Nagroda Kupców Polskich" dla produktów Proste Historie!
27 maja 2024
Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“
17 maja 2024
Z dumą informujemy, że nasz produkt “Pizza warzywna z grillowaną papryką i bazyliowym pesto” Proste Historie Vegan, zdobył srebrny medal w konkursie Good Vege 2024, w kategorii WEGE OBIAD!
10 maja 2024