Elektryk Maszyn i Urządzeń Przemysłowych (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Techniczny

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Skórczu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa + premia),
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżące monitorowanie poprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom oraz przestojom,
  • usuwanie awarii i naprawa maszyn i urządzeń w celu eliminacji strat oraz zagrożeń związanych z ich niesprawnością,
  • prowadzenie dokumentacji obsługiwanych urządzeń.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Elektryk/Elektromechanik)
    w obszarze utrzymania ruchu (mile widziane),
  • masz uprawnienia SEP "E" do 1 kV lub wyższe,
  • posiadasz wykształcenie co najmniej zawodowe (techniczne),
  • jesteś gotów do pracy zmianowej,
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki i automatyki maszyn.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.