Kontroler Jakości (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Produkcja - D/Rozwoju Jakości

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Skórczu

Oferujemy:

  • stabilną pracę w ogólnopolskiej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Twoje zadania:

  • jakościowa ocena przyjmowanych surowców i materiałów,
  • kontrola procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją produktu,
  • współpraca przy wdrażaniu nowych produktów,
  • dbałość o stan higieniczno-sanitarny hal produkcyjnych,
  • składanie reklamacji u dostawcy,
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej w zakresie wykonywanych badań,
  • kontrola warunków magazynowania surowców i opakowań,
  • blokowanie i znakowanie produktów oraz materiałów niezgodnych z wymaganiami.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w branży spożywczej (mile widziane w dziale kontroli jakości),
  • masz wiedzę z zakresu kontroli jakości i potrafisz posługiwać się narzędziami kontrolno–pomiarowymi,
  • posiadasz praktyczną znajomość programów pakietu MS Office,
  • masz wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wyższe na kierunku Towaroznawstwo lub pokrewne),
  • jesteś gotów do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od pon. do pt. (sporadycznie w weekendy),
  • posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jest gotowa do ich wykonania,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i odpowiedzialną.

Dodatkowo docenimy posiadany certyfikat audytora wewnętrznego HACCP.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.