Magazynier (Lublin)

Region
woj. lubelskie
Miejsce pracy
Lublin
Dział
Logistyka Regionalna

Zadania na stanowisku:

  • kompletacja towaru na magazynie,
  • załadunek towaru na auta dostawcze,
  • wykonywanie obowiązków zgodnie z FIFO,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,

Zapraszamy, jeśli:

  • posiada aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub jest otwarta do jej wykonania,
  • wykazuje gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),
  • ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiada uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony lub umowę zlecenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość skorzystania z oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.