Magazynier/Operator Wózka Widłowego (Tarnów)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Produkcja - Magazyny Produkcyjne

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek i załadunek dostaw,
  • kompletacja zamówień sprzedaży,
  • przesunięcia wewnątrzmagazynowe,
  • przygotowanie towaru na zasilanie produkcji,
  • porządki na obszarze magazynu;

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jest otwarty/a do ich wykonania,
  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S.A. ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.