Work-life balance

Work-life balance to równowaga między pracą a życiem prywatnym. Jednym ze sposobów na uzyskanie tej równowagi jest pielęgnowanie swoich pasji. Wiemy, jak ważne jest, aby oprócz pracy i obowiązków, w życiu były również obecne przyjemności i zainteresowania. W Grupie Kapitałowej Iglotex jest wielu Pracowników, którzy prywatnie mają ciekawe pasje i o których opowiadają podczas wewnętrznych wywiadów z cyklu "Pracownik z pasją”.Wśród naszych pracowników znajdziemy wielu ciekawych ludzi. Mamy w swoich szeregach m.in.: biegaczy, wolontariuszy, tancerzy, poszukiwaczy bursztynów, nurków czy konstruktorów przedmiotów z zapałek.

 • Aleksander - Dyrektor Oddziału Dystrybucyjnego

  Aleksander - Dyrektor Oddziału Dystrybucyjnego

  "To moje hobby wzięło się z motta: łącz przyjemne z pożytecznym. To znaczy, że każde moje zainteresowanie starałem się łączyć w taki sposób, by sprawiało podwójną radość, a tak się stało, łącząc hobby nurkowania z połowem bursztynu."
 • Mirosław - Kierownik Zmiany Magazynu

  Mirosław - Kierownik Zmiany Magazynu

  „Da się pogodzić uprawianie sportu z pracą, trzeba tylko dobrze zorganizować sobie czas. Bieganie to moja pasja, ale życie zawodowe nie może ucierpieć. Najważniejsze są chęci.”
 • Anna - Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

  Anna - Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

  „Przygodę z tańcem rozpoczęłam 5 lat temu. Moja córka uczestniczyła wtedy w zajęciach baletowych i na koniec roku było uroczyste zakończenie sezonu. Na tej właśnie uroczystości zobaczyłam występ grupy 31+ i „zakochałam się”.
 • Marta - Technolog

  Marta - Technolog

  Przed pandemią najczęściej odwiedzaliśmy chorych w szpitalach i poprzez uśmiech pomagaliśmy im chociaż na chwilę zapomnieć o bólu, chorobie, samotności. Działało to terapeutycznie - nie tylko na małych pacjentów, ale również na ich zatroskanych rodziców. Klaun w kolorowym stroju, to zawsze powód do radości!

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. Śląskie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. Zachodniopomorskie
dział:
DZIAŁ WSPARCIA OPERACYJNEGO LOGISTYKI
region:
woj. łódźkie
dział:
Logistyka Regionalna
region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż Regionalna - Gastronomia